Laserowe Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek to skuteczna metoda usuwania niewielkich naczynek na twarzy i innych częściach ciała*. Ta metoda ma wiele zalet, w tym:


 1. Skuteczność: Laserowe zamykanie naczynek jest jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania zmian naczyniowych na skórze.
 2. Bezpieczeństwo: Zabieg jest bezpieczny, jeśli jest przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów zgodnie z zaleceniami i zostały wykluczone wszelkie przeciwwskazania. Po zabiegu może występować: pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk obszaru zabiegowego i jest to całkowicie prawidłowa reakcja skóry.
 3. Szybki czas rekonwalescencji: Po zabiegu czas rekonwalescencji jest krótki, a pacjent otrzymuje zalecenia pozabiegowe, które stosowane przez Klienta eliminują ryzyko występowania niepożądanych skutków pozabiegowych.
 4. Długotrwały efekt: Po wykonanej serii zabiegowej można uzyskać długotrwały efekt, jednak należy pamiętać o wizytach kontrolnych oraz zabiegach przypominających.
 5. Możliwość zastosowania na różnych częściach ciała: Laserowe zamykanie naczynek może być stosowane na na twarzy oraz różnych częściach ciała, w tym na dekolcie, ramionach, nogach i rękach.
 6. Poprawa jakości skóry: Po zabiegu skóra staje się gładka, jednolita i wizualnie odmłodzona.
*Okres widoczności efektów uzależniony jest od indywidualnych cech organizmu i może być różny dla poszczególnych pacjentów.

Zabieg laserowe zamykanie naczynek

W zależności od rodzaju, intensywności i miejsca występowania popękanych naczynek możemy działać dwoma metodami. O dobór odpowiedniej zadbają nasi specjaliści. W trakcie konsultacji omówią z Tobą przebieg terapii oraz spodziewane rezultaty.
Skuteczne pozbycie się popękanych naczynek jest możliwe dzięki platformie zabiegowej Alma Harmony XL Pro. Do zabiegu wykorzystywana jest głowica DYE VL, która za pomocą emitowanego światła zwalcza problemy estetyczne pacjentów. Światło emitowane przez platformę DYE VL wnika w melaninę i oksyhemoglobinę, usuwając nawet głębokie zmiany naczyniowe i pigmentacyjne.
Wsparciem dla głowicy DYE VL jest głowica ND:YAG, czyli laser neodymowo-yagowy, która idealnie sprawdza się do zamykania pojedynczych zmian naczyniowych w tym głównie na nogach. Działa na oksyhemoglobinę, co powoduje koagulację, miejscowy stan zapalny, a w konsekwencji zrośnięcie się naczyń. Ponadto wykorzystujemy tą głowicę również do redukcji zmian rubinowych.

Doskonałym uzupełnieniem wykonywanych zabiegów laseroterapii jest światłoterapia lampą LED. W zależności od długości fali światła, zastosowanej w naświetlaniu lampą LED, osiągamy efekt regeneracji i ukojenia skóry, przyspieszenia gojenia się ran, stymulacji produkcji kolagenu i elastyny.

Rozszerzone lub popękane naczynia krwionośne widoczne są już na pierwszy rzut oka. Nazywane potocznie są „pajączkami” najczęściej występują na twarzy, nogach, ale tak naprawdę mogą pojawić się na każdej części ciała. Początkowo stanowią defekt kosmetyczny, ale mogą prowadzić do powstania schorzeń na podłożu rumieniowym. Ten częsty problem dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Dzięki laseroterapii możemy pozbyć się pękniętych naczynek i nadać skórze jednolity koloryt. Terapia pozwala usunąć również tak zwane zmiany rubinowe, niegroźne naczyniaki przypominające grudki w kolorze fioletowym lub ciemnobrązowym z całej powierzchni ciała.

Na pękanie naczynek najczęściej ma wpływ:

 • toczeń rumieniowaty
 • nadciśnienie tętnicze
 • zaburzenia hormonalne
 • czynniki genetyczne
 • dziedziczenie w rodzinie
 • nagłe zmiany temperatury
 • promieniowanie UV.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda