Mezoterapia mikroigłowa 4.0

W PLATAN beauty&med zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest oryginalnym urządzeniem do frakcyjnego nakłuwania skóry- Dermapen 4.0. Urządzenie posiada opatentowany system pulsujących igieł (16-igłowy kartridż generuje 1920 nakłuć na sekundę), który ułatwia dostarczanie substancji aktywnych do naskórka i skóry właściwej oraz pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry.


Dzięki zabiegowi możemy uzyskać: spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalną stymulację produkcji kolagenu.

Ponadto już po jednym zabiegu uzyskujemy poprawę struktury i kolorytu skóry*.


Zabieg jest rekomendowany dla profilaktyki przeciwstarzeniowej, korekty drobnych zmarszczek, nawilżenia, odżywienia i rewitalizacji skóry, przeciwdziałanie wiotczenia skóry (twarzy, szyi, dekoltu), wsparcie lub alternatywa terapii leczenia przebarwień i blizn (potrądzikowych, oparzeniowych, powypadkowych).

Technologia Dermapen 4.0
  • Komfort
    Igły wykonane z molibdenu nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Igły w urządzeniu DERMAPEN 4.0 są niezwykle cienkie i wytrzymałe co poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.
  • Bezpieczeństwo
    Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na lepszą kontrolę wykonywanego zabiegu.
  • Efekt
    Szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji*.
*Okres widoczności efektów uzależniony jest od indywidualnych cech organizmu i może być różny dla poszczególnych pacjentów.
Specyfika zabiegu
Dermapen 4.0

Wszystkie poniższe paramenty należy traktować orientacyjnie, ponieważ wiele zależy od predyspozycji indywidualnych skóry.

ilość powtórzeń
zabieg zaleca się wykonać 4 - 6 razy
odstępy pomiędzy zabiegami
min 3 - 6 tygodni
czas trwania zabiegu
ok. 60 min
rekonwalescencja
przebiega szybko, wymaga stosowania się do zaleceń specjalisty
informacje
znieczulenie nie jest wymagane ale jest opcjonalne, zabieg wykonywany o każdej porze roku.
obszary zabiegu
twarz, skóra głowy, szyja, dekolt, rozstępy, blizny,
Ceny zabiegu mezoterapii mikroigłowej
Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania
Dermapen 4.0

Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda