Wypadanie włosów
Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn, takich jak: poziom codziennego stresu, zmiany hormonalne czy uwarunkowania genetyczne. Kluczowa w tym przypadku jest diagnostyka problemu, która pozwoli na dobór odpowiedniej metody, a w konsekwencji osiągniecie efektu.

Metody zabiegowe

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna oferuje bogatą ofertę zabiegów dla osób mierzących się z problemem wypadania włosów. Lekarz lub kosmetolog zaproponuje Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie, opracowując razem z Tobą indywidualny plan zabiegowy.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

terapia składnikami aktywnymi

Mezoterapia skóry głowy zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.
Preparaty na których pracujemy:
Dr Cyj hair filler
Pluryal hair density
Dives rich hair
RRS XL hair
Mezoterapię igłową wykonujemy klasycznie lub przy wykorzystaniu urządzenia Aquainjector.
Zabieg nakłuwania skóry urządzeniem Dermapen 4.0 prowadzi do powstawania mikrourazów w skórze, przez co zapoczątkowana są naturalne procesy samoodnowy i stymulacji. Podczas zabiegu oprócz samych nakłuć możemy również wprowadzać ampułki z substancjami czynnie stymulującymi porost włosów.

Zabieg z zastosowaniem fibryny i/lub osocza to kuracja przeciw łysieniu oraz wypadaniu włosów. Zabieg polega na iniekcji w skórę głowy fibryny i osocza bogatych w czynniki wzrostu. Substancja pozyskiwana jest z krwi pacjenta, co obniża reakcje alergiczne do minimum. Zabieg może być wykonywany przy użyciu urządzenia Aquainjector.Terapia światłem LED stanowi znakomite uzupełnienie wszystkich metod zabiegowych pozwalających zahamować proces wypadania włosów. Może ona również być stosowana jako indywidualny zabieg.

Przeciwwskazania, przygotowania do zabiegu, zalecenia pozabiegowe


Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda