PLATAN beauty&med team
Po kilku latach wizyt w salonach partnerskich, gdzie dotychczas świadczyliśmy nasze usługi, uruchomiliśmy własny salon w Krakowie! Tworzymy nowe miejsce na mapie Krakowa z bogatą ofertą zabiegów laseroterapii, kosmetologii oraz zabiegów medycyny estetycznej. Naszym celem jest kompleksowa pomoc w osiągnięciu zdrowego i naturalnego wyglądu naszych Klientów. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, ze specjalizacją w terapiach łączonych o najwyższej skuteczności!

PLATAN beauty&med to atmosfera zrozumienia i profesjonalizmu. Poznaj nas! ​
 • Monika Mrozek
  Lekarz medycyny estetycznej
  Od 2010 pracuje jako specjalista stomatologii estetycznej i endodoncji mikroskopowej. Po 6 latach praktyki w tej dziedzinie rozpoczęła edukację w dziedzinie medycyny estetycznej finalnie kończąc studia podyplomowe w Katowicach na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.
  Obecnie najchętniej wykonuje zabiegi z zakresu wolumetrii i konturowania oraz z użyciem toksyny botulinowej, nici z kwasem polimlekowym a także peelingów medycznych. Jednocześnie od 2019 dr Monika jest trenerem medycyny estetycznej na kursach dla lekarzy.
 • Karolina
  Kosmetolog

  Absolwentka kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł magistra. Specjalizuje się w terapiach skór naczyniowych i z zaburzeniami pigmentacji oraz w zabiegach przeciwstarzeniowych.

  Stawia na spersonalizowane podejście do potrzeb pacjenta.

  W swojej pracy wykorzystuje terapie łączone, które dobrane indywidualnie w oparciu o trafną, pogłębioną diagnozę przynoszą satysfakcjonujące efekty.

  Pracuje wyłącznie w oparciu o certyfikowane aparaty i produkty najwyższej jakości.

 • Justyna
  Kosmetolog
  Absolwentka KWSPZ w Krakowie na kierunku kosmetologia. W zawodzie czynnie działa od 2011 roku. Skończyła wiele szkoleń w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, iniekcyjnej, aparaturowej oraz masażu.
  W pracy z klientem łączy profesjonalizm z elementami psychologii. Aktualnie specjalizuje się w depilacji laserowej.
  Wykonuje także zabiegi z zakresu peelingów chemicznych, mezoterapii mikroigłowej, igłowej, lipolizy iniekcyjnej, stymulatorów tkankowych, a także zabiegi aparaturowe endermologii, GeneO i fali radiowej.
 • Ania
  Kosmetolog
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologia. Tytuł magistra zdobyła na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiadaczka licznych certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu laseroterapii, peelingów chemicznych oraz pracy na najlepszej klasy sprzęcie Hi-Tech. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej oraz zabiegi modelujące sylwetkę jak: endermologia, fala radiowa, fala akustyczna. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach, ponieważ ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji jest dla niej kluczem do tego, aby stać się jak najlepszym doradcą i opiekunem dla swoich Klientów.
Zapraszamy

na konsultację, która pozwoli nam poznać Twoje pragnienia związane z poprawą wyglądu.

Nasi specjaliści przybliżą Ci działanie poszczególnych zabiegów. Ułożymy z Tobą plan zabiegowy, zawierający informacje o liczbie i częstotliwości wykonanych zabiegów, okresie rekonwalescencji, pielęgnacji domowej, oraz kosztów zabiegów.

Skontaktuj się z nami wysyłając numer telefonu pod który oddzwonimy.
Made on
Tilda