smukłe ciało
Nadmiar tkanki tłuszczowej

Za nadmiar tkanki tłuszczowej może odpowiadać kilka różnych czynników. Czasem winne są nasze predyspozycje genetyczne, zaburzenia gospodarki hormonalnej lub choroby, z którymi się zmagamy. Najczęściej jednak pojawia się w wyniku nieprawidłowej diety i braku aktywności fizycznej. Tkanka tłuszczowa pełni w organizmie ważną rolę, odpowiada za wiele procesów, ale jej nadmiar jest szkodliwy, wpływa niekorzystnie na zdrowie, samopoczucie i urodę.

Rozwiązanie problemu
Proponujemy trzy metody w zależności od skali i miejsc występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej. O dobór odpowiedniej metody zadbają nasi specjaliści. W trakcie konsultacji omówią z Tobą przebieg terapii oraz spodziewane rezultaty.
Platforma Spa Deep wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną o częstotliwości radiowej do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Fale radiowe SPA Deep przenikają głęboko w skórę i walczą z uporczywą tkanką tłuszczową oraz nierównościami skóry twarzy i ciała. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.
Storz Medical to innowacyjny i nowoczesny sprzęt używany w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, który swoje działanie opiera na falach uderzeniowych (akustycznych), wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i modelujących całą sylwetkę. Stosowany może być na udach, brzuchu, pośladkach i ramionach, czyli w miejscach gdzie dochodzi do największego gromadzenia się warstwy tłuszczowej.

Endermologie LPG Alliance to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. To metoda masażu z wykorzystaniem podciśnienia, która niesie z sobą wiele korzyści prozdrowotnych.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda