autorskie ZABIEGI pro xn


proXN


to polska marka, która odkryła drogę do skutecznego wykorzystania Kompleksu Ksantohumolu w preparatach kosmetycznych, tym samym rewolucjonizując zastosowanie Ksantohumolu w kosmetologii!


Autorskie zabiegi proXN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologie skóry. proXN wykorzystuje najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant w postaci kompleksu Ksantohumolu. Wykazuje on 30 razy silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C oraz 200 razy silniejsze od resweratrolu. Terapia proXN w jednej procedurze skupia się na poprawie mikrokrążenia skórnego,

działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym i antydrobnoustrojowym.

proXN – TERAPIA KSANTOHUMOLEM
Zabieg I stopnia

Zabieg I stopnia ma za zadanie zregenerować barierę hydro-lipidową naskórka oraz wzmocnić system antyoksydacyjny skóry. Terapia przeznaczona jest dla osób z nadwrażliwą skórą, podczas leczenia retinoidami, ze zmianami łuszczycowymi i zapalnymi skóry. Dodatkowo w okresie silnego nasłonecznienia zabieg wzmacnia działanie fotoprotekcyjnie systemu skóry.

Zabieg II stopnia

Zabieg II stopnia głęboko rewitalizuje skórę bez efektu podrażnienia, złuszczania i zaczerwienienia. Sprawdzi się to dla wszystkich osób, które chcą zredukować oznaki fotostarzenia, ujędrnić skórę i nadać jej nowego blasku. Jest to odpowiednia procedura również dla osób zmagających się z oznakami trądziku różowatego.
Zabieg III stopnia

Głęboka stymulacja skóra połączona w jednej procedurze z zabiegiem mikronakłuwania. Dla osób chcących silnie ujędrnić skórę, poprawić jej elastyczność i strukturę idealnie sprawdzi się terapia łączona. Zawarty w ampułkach kompleks ksanothumolu przyspiesza proces regeneracji, powoduje wzrost nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia i wyrównanie koloryt skóry.

proXN ACNE Rescue treatment

Innowacyjna terapia skóry problematycznej z nawracającymi zmianami trądzikowymi, łojotokiem i przebarwieniami pozapalanymi. Procedura zabiegowa działa w 4 płaszczyznach jednocześnie:
  • redukuje nadmierne wydzielanie łoju,
  • łagodzi hiperkeratynizację,
  • uniemożliwia kolonizację bakterii,
  • pobudza miejscową odpowiedź immunologiczną.
Zabieg jest wskazaniem dla skór z trądzikiem zapalnym grudkowo-krostkowym, odwodnionych ze
zmianami trądzikowymi oraz skór naczyniowych o podłożu łojotokowym. Zabieg jest całoroczny.

Zabiegi z wykorzystaniem proXN to wyjątkowo przyjemne i komfortowe doznania, które cechuje całkowity brak bólu. Ich protokoły opierają się między innymi na relaksacyjnym masażu twarzy, co sprawia, że każda sesja jest nie tylko skuteczna, ale także relaksująca. Co istotne, zabiegi proXN nie powodują podrażnień skóry, dlatego po ich zakończeniu nie jest konieczna żadna długotrwała rekonwalescencja. Warto jednak wspomnieć, że w przypadku zabiegu III stopnia może wystąpić delikatne zaczerwienienie skóry po mikronakłuciach.

Dodatkowo, zabiegi proXN doskonale łączą się z innymi terapiami, doskonale uzupełniając je i przygotowując skórę do laseroterapii.

Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania
Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda