Laserowe zamykanie naczynek
Alma ND:YAG

Zamykanie naczynek za pomocą lasera Alma ND:YAG jest jedną z popularnych metod usuwania naczynek na skórze. Alma ND:YAG to laser o długości fali 1064 nm, który może być wykorzystany do zamykania naczynek na twarzy i innych częściach ciała.


Zalety zamykania naczynek Alma ND:YAG to:

Precyzyjność: Alma ND:YAG umożliwia precyzyjne zamykanie naczynek bez uszkadzania otaczającej tkanki.

Skuteczność: Zabieg z wykorzystaniem lasera Alma ND:YAG jest skuteczny w usuwaniu drobnych naczynek na skórze, co pozwala na szybkie uzyskanie pożądanego efektu.

Bezpieczeństwo: Zabieg jest stosunkowo bezpieczny, jeśli jest przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów i zgodnie z zaleceniami. Istnieje minimalne ryzyko powikłań, takich jak pieczenie, zaczerwienienie czy podrażnienie skóry.

Komfort zabiegu: Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Krótki czas trwania zabiegu: Zabieg trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga długotrwałego pobytu w gabinecie.

Szybki czas rekonwalescencji: Po zabiegu czas rekonwalescencji jest krótki, a pacjent może wrócić do normalnych czynności już następnego dnia po zabiegu.

Długotrwały efekt: Po kilku zabiegach można uzyskać długotrwały efekt i uniknąć powtórnego pojawienia się naczynek.

Możliwość zastosowania na różnych częściach ciała: Alma ND:YAG może być stosowany na różnych częściach ciała, w tym na twarzy, dekolcie, ramionach i rękach.Terapia umożliwia usunięcie naczyniaków gwiaździstych, rubinowych, dużych naczyń w okolicy nosa, czy też naczynek na kończynach dolnych.

Specyfika zabiegu
zamykanie naczynek Alma Nd:Yag

Wszystkie poniższe paramenty należy traktować orientacyjnie, ponieważ wiele zależy od predyspozycji indywidualnych skóry.


ilość powtórzeń
Zabieg należy wykonać 3 razy.
odstępy pomiędzy zabiegami
Min 4 tygodnie.
czas trwania zabiegu
Zależy od ilości i wielkości usuwanych zmian. Pojedyncze naczynko kilka minut. Zmiany na na nogach od kilkunastu do 45 min.
rekonwalescencja
Po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych aktywności, przy czym należy liczyć się z wystąpieniem obrzęku skóry i możliwym pieczeniem. Mogą pojawić się też małe strupki zwłaszcza po usunięciu większych naczyń, głównie dotyczy to nóg. Taki san może trwać do kilku godzin czasami 3-4 dni.
informacje
Uzyskany efekt zostaje na stałe.
obszary zabiegu
Najczęściej twarz, nogi.
Technologia Nd:Yag zapewnia
  • Komfort
    System chłodzenia kontaktowego naskórka podczas zabiegu.
  • Bezpieczeństwo
    Plamka naprowadzająca pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu.
  • Efekt
    Usunięcie zmian naczyniowych.

Ceny zabiegu zamykanie naczynek

Alma Nd:Yag

Wszystkie ceny w naszym cenniku są minimalnymi kosztami zabiegu. Cena finalna może być uzależniona od wielkości i intensywności defektu. Przy zamykaniu naczynek nie jesteśmy w stanie określić po ilu zabiegach problem zostanie usunięty.
Dodatkowo w cenie zabiegu Klient otrzymuje pielęgnację pozabiegową do stosowania w domu.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny defektu.

Po rozmowie zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązanie dla Twojego problemu, lub terapię łączoną, gdzie będziemy stosować co najmniej dwie metody niwelowania defektu

Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania
Alma Nd:Yag
Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Made on
Tilda