Zabiegi na twarz
Alma Harmony XL Pro-DYE VL
Cel zabiegów
1

Usuwanie przebarwień

Platforma Alma Harmony XL Pro emitująca światło Dye-VL likwiduje zmiany pigmentacyjne i niszczy komórki zawierające barwnik. W efekcie przebarwienie ulega ściemnieniu, a następnie wyłuszczeniu. Technologia DYE VL, emituje światło z zakresu 500-600 nm, wykazując się wysoką absorbcją w melaninie i oksyhemoglobinie. Zakres ten pozwala na usuwanie zmian pigmentacyjnych i naczyniowych położonych na różnych głębokościach. Terapia umożliwia redukcję zmian pigmentacyjnych, zmian określanych mianem port-wine stain, plam soczewicowatych oraz piegów.
2

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek technologią Dye-Vl to zabieg podczas którego inteligentna wiązka światła pulsacyjnego działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka. Światło wnika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę, dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3* tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne. Redukcja rozszerzonych naczynek odbywa się w sposób szybki, bezpieczny i wysoce efektywny.
3
Likwidacja rumienia i trądziku różowatego

Zabieg polega na termicznym, kontrolowanym uszkadzaniu nieprawidłowych naczyń, co powoduję redukcję widocznych zmian naczyniowych w postaci rumienia lub widocznych pojedynczych teleangiektazji. Głównymi efektami terapii jest redukcja rumienia, trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek.

4

Fotoodmładzanie

Zabieg światłem pulsacyjnym to zabieg stymulujący i poprawiający koloryt skóry. W zależności od obszaru ciała dobrany jest odpowiednia metoda zabiegowa.
Fotoodmładzanie działa dwutorowo. W pierwszej kolejności podgrzewając tkankę uzyskujemy skrócenie istniejących już włókien kolagenowych i elastylowych, co w efekcie wpływa na ujędrnienie skóry. Ponadto usuwając zmiany pigmentacyjne i naczyniowe, działamy na wyrównanie kolorytu. W taki sposób możemy uzyskać poprawę kondycji, rewitalizację, zwiększenie elastyczności, ujędrnienie i młodszy wygląd skóry.
Technologia DYE VL zapewnia
  • Komfort  
    System chłodzenia kontaktowego naskórka podczas zabiegu.
  • Bezpieczeństwo
    Jednolity rozkład impulsu co zwiększa bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.
  • Efekt
    Redukcja zmian pigmentacyjnych, rumienia, trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek.

Specyfika zabiegu
Alma Harmony XL Pro - DYE VL

Wszystkie poniższe paramenty należy traktować orientacyjnie, ponieważ wiele zależy od predyspozycji indywidualnych skóry.

ilość powtórzeń
Kwestia indywidualna uzależniona od rodzaju i intensywności zmian.
odstępy pomiędzy zabiegami
3-4 tygodnie.
czas trwania zabiegu
Zależy od ilości i wielkości usuwanych zmian. Średnio od 20 - 30 min.
rekonwalescencja
Po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
informacje
Znieczulenie nie jest wymagane.
obszary zabiegu
Najczęściej twarz, szyja, dekolt, dłonie.
Ceny zabiegu Alma Harmony Pro - DYE VL
*Wszystkie ceny w naszym cenniku są minimalnymi kosztami zabiegu. Cena finalna może być uzależniona od wielkości i intensywności zmian. Ilość potrzebnych zabiegów w serii jest kwestią indywidualną każdego pacjenta.
Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania
Alma Harmony Pro - DYE VL
Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda