Endermologia na Twarz


Endermologie® to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika mechanicznej stymulacji skóry, aktywująca procesy komórkowe. Terapia powoduje stymulację fibroblastów przez co zauważalna jest poprawa jędrności skóry. W naturalny sposób pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które odpowiedzialne są za utrzymanie gęstości, nawilżenia i sprężystości.

Zabieg dedykowany osobom chcącym nieinwazyjnie przeciwdziałać procesom starzenia, przywrócić owal i jędrności twarzy.

Technologia Endermologie LPG Alliance
 • Komfort
  To prawdziwy trening dla osłabionej skóry w formie przyjemnego i skutecznego zabiegu.
 • Bezpieczeństwo
  Technika endermologie® została opracowana w oparciu o wykorzystanie naturalnych możliwości skóry, w sposób zupełnie bezinwazyjny, nieagresywny, przyjazny i pewny.
 • Efekt
  Pełny efekt zabiegu uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegowej*.

Endermolift
1

Spłycenie zmarszczek

Zabieg wykonujemy kiedy skóra traci swoją gęstość i jędrność— na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach powstają zmarszczki i bruzdy. Inne czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, stres, palenie tytoniu oraz zanieczyszczenie powietrza, przyspieszają ten proces.

Opatentowana głowica zabiegowa LPG® generuje mikroimpulsy na całej powierzchni twarzy i szyi, co stanowi prawdziwy trening dla osłabionej skóry oraz głęboko stymuluje proces syntezy fibroblastów:
 • produkcja nowego kolagenu oraz kwasu hialuronowego (+80%*) pozwala przywrócić objętość skóry właściwej.
 • synteza elastyny (+46%*) w skórze sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna i odporna na liczne mikroskurcze mięśni, które często są powodem powstawania „zmarszczek mimicznych”.
*Badanie Humbert P. et al. Clinical Interventions in Aging 2015: 10, 1-17.
2

Detoksykacja skóry

Stres, zanieczyszczenie powietrza, brak snu oraz palenie tytoniu to czynniki wpływające na pogorszenie kondycji skóry: spowalniają one mikrocyrkulację żylną i limfatyczną oraz powodują gromadzenie się toksyn. Skóra traci wtedy swój blask, a cera staje się niejednolita. Zabieg Endermolift wspomaga odprowadzeniu zastojów limfatycznych i wydalenie zalegających toksyn.

3
Przywracanie jędrności skóry

Zabieg rekomendujemy kiedy skóra traci swoją jędrność co przekłada się na utratę owalu twarzy. Masaż podciśnieniowy stymuluje produkcję niezbędnych włókien, odpowiedzialnych za napięcie skóry — kolagenu, elastyny (+46%*) i kwasu hialuronowego (+80%*) — aby osiągnąć efekt bezinwazyjnego liftingu .


*Badanie Humbert P. et al. Clinical Interventions in Aging 2015: 10, 1-17.

4

Likwidacja podwójnego podbródka

Mało estetyczny podwójny podbródek jest problemem, z którym borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w każdym wieku: zniekształca rysy twarzy. Powstaje w wyniku nagromadzenia fałdy tłuszczu, ale może mu również towarzyszyć opadanie skóry, spowodowane spowolnieniem procesu syntezy włókien kolagenowych i elastyny.
Zabieg Endermolift stymuluje adipocyty (komórki tłuszczowe), skutecznie likwidując zalegające komórki tłuszczowe. Umożliwia ona również modelowanie konturów twarzy, dające efekty napiętej skóry. Stymulacja adipocytów (komórek tłuszczowych) pozwala na skuteczną likwidację zalegających komórek tłuszczowych, redukując tym samym efekt "podwójnego podbródka".
Specyfika zabiegów

Endermologia na twarz

Wszystkie poniższe paramenty należy traktować orientacyjnie, ponieważ wiele zależy od predyspozycji indywidualnych skóry.

ilość powtórzeń
Zabieg zaleca się wykonać 8-12 zabiegów.
odstępy pomiędzy zabiegami
1-2 w tygodniu.
czas trwania zabiegu
Średnio zabieg trwa 30 min. Zabiegi personalizowane 50-60 min.
rekonwalescencja
Po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
informacje
Znieczulenie nie jest wymagane,
zabieg wykonywany o każdej porze roku, rekomendowane są zabiegi przypominające.
obszary zabiegu
Twarz, szyja, dekolt, biust.

Ceny zabiegu

Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania

Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda