PEELINGI CHEMICZNE

Peeling chemiczny to zabieg kosmetyczny polegający na aplikacji preparatu zawierającego kwas lub kombinację kwasów na skórę twarzy w celu złuszczenia martwych komórek naskórka, co prowadzi do poprawy struktury i wygładzenia skóry, spłycenia zmarszczek, redukcji przebarwień i blizn oraz ogólnej poprawy wyglądu skóry.

Przed przystąpieniem do zabiegu peelingiem chemicznym, konieczna jest konsultacja z kosmetologiem, podczas konsultacji specjalista dobiera odpowiedni rodzaj peelingu, stężenie kwasu oraz określi ilość zabiegów w serii.
Po zabiegu, klient otrzymuje szczegółowe zalecenia pozabiegowe.

Rozwiązanie problemu
W zależności od typu skóry dobierana jest odpowiednia mieszanka kwasów, o jej dobór zadbają nasi specjaliści. W trakcie konsultacji omówią z Tobą przebieg terapii oraz spodziewane rezultaty.

PEELING MIGDAŁOWY

Kwas migdałowy polecany jest dla każdego typu skóry.
Charakteryzuje się działaniem rewitalizującym, bakteriobójczym i redukującym przebarwienia. Jeśli obserwujemy u siebie oznaki starzenia się skóry, zmiany pigmentacyjne, blizny potrądzikowe, rozszerzony pory lub sam trądzik – zabieg z kwasem migdałowym to wybór dla nas. Może być wykonywany cały rok.

JESSNER

To peeling złożony, składający się z kilku substancji.
Ze względu na swoje szerokie spektrum działania, polecany jest do każdego typu cery.
W jego skład wchodzą:
  • kwas salicylowy, który zmniejsza łojotok i redukuje niedoskonałości skóry,
  • kwas mlekowy, który pomaga nawilżyć skórę i poprawić jej sprężystość,
  • rezorcynol, który działa antybakteryjnie, ściągająco i antyseptycznie,
  • kwas cytrynowy, który poprawia koloryt skóry, wygładza i rozświetla. Ma również działanie antybakteryjne i złuszczające.

PEELING NECK

Peeling NECK, składający się z 30% kwasu pirogronowego, 10% kwasu mlekowego i 0,5% kwasu ferulowego, wydaje jest połączeniem składników, które przynoszą niezaprzeczalne korzyści skórze.
Kwas pirogronowy: Ma zdolność do złuszczania martwych komórek skóry, co pomaga w poprawie tekstury skóry, zmniejszeniu drobnych zmarszczek, zmniejszeniu przebarwień oraz zmniejszeniu widoczności blizn, ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
Kwas mlekowy: działa złuszczająco, pomaga w usuwaniu martwych komórek skóry, pobudza produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, a także nawilża skórę, poprawia elastyczność skóry oraz wyrównuje jej koloryt, redukuje przebarwienia.
Kwas ferulowy: Chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które mogą przyspieszać proces starzenia skóry. działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, a także pomaga w redukcji przebarwień.

KWAS PIROGRONOWY

Peeling pirogronowy warto stosować u osób o skórze trądzikowej i łojotokowej, zmęczonej i z oznakami starzenia się.
Po zabiegu można się spodziewać głębokiego nawilżenia i oczyszczenia skóry. Zabieg reguluje wydzielanie sebum i działa odmładzająco.


PEELING PRZEZNACZONY NA OKOLICĘ OKA i UST

Dla skóry wrażliwej, z pierwszymi oznakami starzenia się takie jak: płytkie zmarszczki w okolicy oczu i ust, drobne przebarwienia i fotostarzenie.

20% kwasu migdałowego, 15% kwasu jabłkowego, 10% kwasu mlekowego

Cena zabiegu

Przeciwwskazania, przygotowania do zabiegu, zalecenia pozabiegowe

Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.

Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda