Fala Radiowa
Alma Beauty Spa Deep
twarz

Zabieg jest nieinwazyjnym systemem, wykorzystującym skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania owalu twarzy, a także ujędrniania i odmładzania. Fale radiowe stymulują skórę, osiągając efekt termiczny przenosząc energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do mocnego (ale całkowicie bezpiecznego i przyjemnego) podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury włókna kolagenowe kurczą się, a fibroblasty pobudzane są do produkcji nowych włókien kolagenowych i ich regeneracji.

Technologia Alma Beauty SPA DEEP zapewnia
  • Komfort
    Szybkie i intensywne rozgrzanie tkanki.
  • Bezpieczeństwo
    4 poziomy kontroli głębokości wnikania fali.
  • Efekt
    Ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, redukcję drobnych zmarszczek, zagęszczenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej*.

*Okres widoczności efektów uzależniony jest od indywidualnych cech organizmu i może być różny dla poszczególnych pacjentów.

Alma Beauty SPA DEEP to urządzenie wykorzystujące skoncentrowaną energię fal radiowych o częstotliwości 40,68 MHz., co pozwala na głębokie i jednorodne podgrzewanie tkanki dla uzyskania widocznych i długotrwałych efektów. Wytwarzana energia, poprzez podgrzewanie powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych co daje natychmiastowy efekt napięcia jak również pobudza fibroblasty do produkcji nowych połączeń kolagenowych.

Falą radiową możemy również oddziaływać na tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe poddane wpływowi wysokiej temperatury (39oC - 40oC) ulegają apoptozie (czyli naturalnej śmierci komórki). Na skutek działania tych fal, poprawia się również mikrokrążenie i metabolizm komórkowy. Cząsteczki tłuszczu szybciej docierają do wątroby, gdzie następnie są metabolizowane.


Terapia pozwala na ujędrnienie skóry, poprawę owalu twarzy, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, redukcję drobnych zmarszczek, zagęszczenie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej.

Specyfika zabiegu
Fala Radiowa Alma Beauty Spa DEEP

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny partii zabiegowej, ponieważ wiele zależy od indywidualnych predyspozycji skóry.

ilość powtórzeń
zabieg zaleca się wykonać min. 6 razy
odstępy pomiędzy zabiegami
min. 2 tygodnie
czas trwania zabiegu
zależy od ilości i wielkości partii zabiegowej, średnio od 20 - 60 min.
rekonwalescencja
po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych aktywności
informacje
znieczulenie nie jest wymagane,
zabieg wykonywany w każdej porze roku, rekomendowana jest seria zabiegów przypominających
obszary zabiegu
twarz, ciało.
Ceny zabiegu Alma Beauty Spa DEEP
*Ceny oznaczone + są minimalnymi kosztami zabiegu. Cena finalna może być wyższa, i jest uzależniona od wielkości obszaru zabiegowego.
Jak się przygotować do zabiegu, przeciwwskazania zalecania pozabiegowe.
Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Made on
Tilda