"Poznajmy się!"

PIERWSZY ZABIEG

Endermologia LPG 150 PLN
Fala radiowa 250 PLN
Fala uderzeniowa 125 PLN
Depilacja laserowa bikini+ pachy 260 PLN

"POZNAJMY SIĘ!"


W PLATAN beauty&med przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną zarówno do pierwszorazowych klientów salonu, jak i obecnych którzy wcześniej nie korzystali z usług objętych tą ofertą, jest to ich pierwszy zabieg z danej technologii (depilacja laserowa, endermologia, fala uderzeniowa, fala radiowa).

Zobacz poniżej szczegóły przygotowanej dla Ciebie oferty!

Oferta dotyczy pełnego 40 minutowego zabiegu endermologii LPG, przeznaczona dla pierwszorazowych Klientów salonu, jak również obecnych którzy wcześniej nie skorzystali w PLATAN beauty&med z zabiegu endermologii.

Oferta dotyczy zabiegu fali uderzeniowej Storz na jedną okolicę*, przeznaczona dla pierwszorazowych Klientów salonu, jak również obecnych którzy wcześniej nie skorzystali w PLATAN beauty&med z zabiegu fali uderzeniowej.


*wyróżniamy okolice: brzuch, pośladki, uda przód, uda tył, wewnętrzna część ud, zewnętrzna część ud, "boczki".

Oferta dotyczy zabiegu fali radiowej Alma SpaDeep Beauty na jedną partię zabiegową, przeznaczona dla pierwszorazowych Klientów salonu, jak również obecnych, którzy wcześniej nie skorzystali w PLATAN beauty&med z zabiegu fali radiowej.

Oferta dotyczy zabiegu depilacji laserowej bikini i pach podczas jednej wizyty, przeznaczona dla pierwszorazowych Klientów salonu, jak również obecnych, którzy wcześniej nie skorzystali w PLATAN beauty&med z zabiegu depilacji laserowej.

Oferta "POZNAJMY SIĘ" ważna do 29 lutego 2024 r. Regulamin promocji dostępny: https://www.platanbeauty.pl/regulamin
Umów się na konsultację

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Nasi Klienci o Nas
Made on
Tilda