Zadbamy o Twoje naturalne piękno

PLATAN beauty&med


to miejsce, w którym spotkasz specjalistów w dziedzinie estetyki, gdzie zabiegi wykonywane są najwyższej jakości specjalistycznym sprzętem medycznym dedykowanym do konkretnych problemów skórnych. Pomagamy wszystkim mierzącymi się z niedoskonałościami i dążącymi do poprawy jakości skóry. Skuteczność oferowanych przez nas zabiegów została udowodniona klinicznie.​

Nasz salon oferuje kompleksowe działanie i indywidualnie podejście do każdego Klienta. Nasze działanie opieramy na połączeniu różnych terapii redukujących np. zmarszczki, cellulit, przebarwienia, blizny.

Zawsze sięgamy po najefektywniejsze połączenia terapii laserowych z medycyną estetyczną dostosowanych indywidulanie do każdego Klienta.

PLATAN beauty&med w liczbach
  • 4784 wykonane zabiegi
    W branży działamy i rozwijamy się od 2018 roku. Przez ten czas udało nam się skutecznie pomóc wielu osobom.
  • 9 urządzeń Hi Tech
    Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt posiadający atest urządzeń medycznych. Pracujemy wyłącznie na rekomendowanych oryginalnych komponentach do zabiegów.

  • 4 specjalistów
    Doświadczony personel z uprawnieniami do wykonywanych zabiegów jest gwarancją bezpieczeństwa naszych klientów.

Nasza oferta

 

Nasi specjaliści przybliżą Ci działanie poszczególnych zabiegów. Ułożymy z Tobą plan zabiegowy, zawierający informacje o liczbie i częstotliwości wykonanych zabiegów, okresie rekonwalescencji, pielęgnacji domowej, oraz kosztów zabiegów.

Umów się na konsultację

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia i oceny stanu skóry.

Podczas wizyty konsultacyjnej zaproponujemy Ci najbardziej efektywną metodę zabiegową.

Nasi Klienci o Nas
Partnerzy i technologie
Specjalizujemy się w zabiegach HI-TECH, dlatego w naszej klinice posiadamy wiele technologii, które stosując w terapiach łączonych dają nam o wiele lepsze efekty niż każda z nich zastosowana osobno.

Made on
Tilda