laserowe Usuwanie przebarwień
Alma DYE VL

Usuwanie przebarwień pigmentacyjnych przy użyciu urządzenia Dye-VL to zabieg laserowy polegający na wykorzystaniu światła o wysokiej energii emitowanego przez laser. Ten typ lasera jest często używany w medycynie estetycznej do usuwania różnych typów przebarwień, takich jak plamy soczewicowate, plamy starcze, plamy posłoneczne, plamy poporodowe, a także do likwidacji naczyniaków i innych zmian skórnych.

Dye-VL jest skutecznym narzędziem do usuwania przebarwień pigmentacyjnych, ponieważ emitowane przez niego światło jest w stanie przeniknąć do głębszych warstw skóry, gdzie znajdują się melaniny powodujące przebarwienia. Po naświetleniu energią laserową, melaniny są niszczone, a skóra stopniowo się regeneruje, usuwając przebarwienia.

Zabieg Dye-VL jest zwykle bezbolesny, chociaż może powodować pewne dyskomforty. Liczba potrzebnych sesji zależy od rodzaju i intensywności przebarwień, ale zwykle zaleca się serię kilku zabiegów w odstępach kilku tygodni. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu zabiegu, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej, który pomoże wybrać najlepszą opcję i przedstawi szczegóły dotyczące przebiegu całego procesu.Terapia umożliwia likwidację zmian pigmentacyjnych, zmian określanych mianem port-wine stain, plam soczewicowatych, piegów oraz likwidację drobnych zmarszczek.

Specyfika zabiegu
Usuwanie przebarwień Alma DYE VL

Wszystkie poniższe paramenty należy traktować orientacyjnie, ponieważ wiele zależy od predyspozycji indywidualnych skóry.

ilość powtórzeń
Kwestia indywidualna uzależniona od rodzaju i intensywności zmian.
odstępy pomiędzy zabiegami
3-4 tygodnie.
czas trwania zabiegu
Zależy od ilości i wielkości usuwanych zmian. Średnio od 20 - 30 min.
rekonwalescencja
Po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.
informacje
Uzyskany efekt zostaje na stałe,
znieczulenie nie jest wymagane.
obszary zabiegu
Najczęściej twarz, dłonie, dekolt, szyja.
Technologia DYE VL zapewnia
  • Komfort  
    System chłodzenia kontaktowego naskórka podczas zabiegu.
  • Bezpieczeństwo
    Jednolity rozkład impulsu co zwiększa bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.
  • Efekt
    Szybkie rezultaty i widoczne efekty.

Ceny zabiegu usuwanie przebarwień

Alma Harmony Pro - DYE VL

Wszystkie ceny w naszym cenniku są minimalnymi kosztami zabiegu. Cena finalna może być uzależniona od wielkości i intensywności defektu. Przy usuwaniu przebarwień nie jesteśmy w stanie określić po ilu zabiegach problem zostanie usunięty.
Dodatkowo w cenie zabiegu Klient otrzymuje pielęgnację pozabiegową do stosowania w domu.

Jak się przygotować do zabiegu, zalecania po, przeciwwskazania
Usuwanie przebarwień Alma DYE VL
Dbamy o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie wszystkich procedur zabiegowych. Zapoznaj się z zaleceniami i jeśli coś Cię niepokoi skonsultuj to z nami.
Zarezerwuj wizytę

Każdy przypadek przebarwień wymaga indywidualnego podejścia i oceny defektu. Po rozmowie zaproponujemy najbardziej efektywną metodę usuwania przebarwień, lub terapię łączoną, gdzie będziemy stosować co najmniej dwie metody.

Made on
Tilda